Powiśle 2 pokoje w luksusowym apartamentowcu

mieszkanie • do wynajęcia • rynek wtórny • Warszawa • Śródmieście • Elektryczna

6 000  • 43,19 
139 zł za m2

2 pokoje • 1 łazienka • 1 piętro • budynek 6 piętrowy • Rok budowy: 2021

 Kontakt

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od 1 stycznia 2026 komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie w Śródmieściu w prestiżowej inwestycji Flisak na Powiślu przy ul. Elektrycznej.
Znakomita lokalizacja tuż obok stacji metra Centrum Nauki Kopernik, w bliskim sąsiedztwie Wisły i biegnących wzdłuż niej Bulwarów Wiślanych oraz wyjątkowego miejsca jakim jest Elektrownia Powiśle- zabytkowa elektrownia przekształcona w kompleks handlowy ze sklepami, restauracjami i biurami.
Inwestycję wyróżnia doskonała architektura, wysoki standard wykończenia oraz jedyny w swoim rodzaju do wyłącznej dyspozycji mieszkańców teren rekreacyjny z ogrodem na dachu i tarasem panoramicznym. W budynku znajduje się reprezentacyjne foyer z recepcją i usługą concierge oraz wewnętrzny wertykalny ogród.

Mieszkanie o pow. 43,19 m2 ciche, wystawa okien na wschód z widokiem na patio, usytuowane na I piętrze w VI piętrowym budynku. Składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i hallu. Z pokoju dziennego i sypialni jest wyjście na loggię. Aneks w pełni wyposażony w sprzęt AGD: płytę elektryczną, piekarnik, lodówkę z zamrażarką, okap, zmywarkę, kuchenka mikrofalowa.
Wygodna łazienka z wanną, deszczownicą i przesłoną prysznicową oraz pralką.
W przedpokoju są dwie pojemne szafy wnękowe.
Mieszkanie bardzo komfortowe, wykończone materiałami wysokiej jakości a panoramiczne okna do podłogi dają wrażenie większej przestrzeni.
Doskonała lokalizacja ścisłe Centrum, stacja metra Centrum Nauki Kopernik tuż przy budynku, przystanki autobusowe, tramwajowe, Centrum Nauki Kopernik, Biblioteka UW, Teatr Ateneum, Uniwersytet Warszawski i Stare Miasto. W okolicy znajdują się liczne sklepy, nowoczesne centrum handlowo-usługowe Elektrownia Powiśle bary, restauracje, kluby fitness, siłownie plenerowe oraz wypożyczalnia rowerów miejskich.
Idealna propozycja która odpowiada na potrzeby aktywnych i często podróżujących osób ceniących posiadanie niewielkiego mieszkania w centrum europejskiej stolicy.

Czynsz najmu 6000 PLN (zawiera czynsz administracyjny)+media: woda i ogrzewanie, wywóz śmieci. Zaliczka na w/w media wynosi 285 PLN, energia wg faktur ok. 240 PLN.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsca w garażu podziemnym płatne dodatkowo 450 PLN.
Kaucja w wysokości 6500 PLN, umowa najmu na min. 1 rok.

Zapraszam na prezentację: Hanna Dolniak, tel. 606 386 988.



Oferta biura nieruchomości, w przypadku finalizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

  • powierzchnia: 43,19 m2
  • piętro: 1 piętro
  • liczba pięter w budynku: 6 piętrowy
  • liczba pokoi: 2 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • kuchnia: aneks
  • rok budowy: 2021
  • ogrzewanie: miejskie
  • numer oferty: 22388/317/OMW
  • data dodania: 17 Grudzień 2025
  • data ostatniej aktualizacji: 17 Grudzień 2025


Dane kontaktowe

Logo agencji

Mościcki Nieruchomości

ul. Belgradzka 4/U1302-793 Warszawa

tel: +48 22 859 18 55

tel: +48 22 859 18 54

Newsletter