Na sprzedaż 3 pokoje Mokotów Czerniakowska

Wirtualna wizyta

mieszkanie • na sprzedaż • rynek wtórny • Warszawa • Mokotów • Czerniakowska

680 000  • 49,9 
13 627 zł za m2

3 pokoje • 1 łazienka • 2 piętro • budynek 10 piętrowy • Rok budowy: 1976

 Kontakt

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Czerniakowskiej o powierzchni 49,90 m², zlokalizowane na drugim piętrze w 10-piętrowym budynku z 1976 roku (konstrukcja Rama H). Budynek wyposażony w windę.

Układ pomieszczeń:

• Salon (ok. 16 m²) z wyjściem na balkon (ok. 1,5 m²)

• Sypialnia (ok. 10,10 m²)

• Pokój (ok. 6,40 m²)

• Oddzielna kuchnia (ok. 7,9 m²) z zabudową i sprzętem AGD (lodówka, piekarnik, płyta, zamrażarka)

• Przedpokój (ok. 5,9 m²)

• Łazienka (ok. 2,8 m²)

Mieszkanie posiada ekspozycję zachodnią, co zapewnia dobre doświetlenie w drugiej połowie dnia. Na podłogach zachowana deska podłogowa.

Lokalizacja:

Nieruchomość położona na dolnym Mokotowie. W bliskim sąsiedztwie znajdują się Łazienki Królewskie oraz tereny rekreacyjne nad Wisłą. Okolica charakteryzuje się pełną infrastrukturą: liczne sklepy, placówki edukacyjne, medyczne oraz punkty usługowe. Bardzo dobre połączenia autobusowe umożliwiają szybki dojazd do centrum i innych części miasta.

• Cena: 680 000 zł
• Czynsz administracyjny: ok. 1050 zł
Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo, grunty uregulowane
Mieszkanie dostępne od zaraz.

Serdecznie zapraszam na prezentację,

Kacper Mościcki

728 860 300

Mościcki Nieruchomości
Biuro pobiera wynagrodzenie przy transakcji.

Oferta biura Mościcki Nieruchomości nieruchomości. W przypadku finalizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

  • powierzchnia: 49,9 m2
  • piętro: 2 piętro
  • liczba pięter w budynku: 10 piętrowy
  • liczba pokoi: 3 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • kuchnia: zamknięta
  • rok budowy: 1976
  • ogrzewanie: miejskie
  • numer oferty: 21170/317/OMS
  • data dodania: 18 Maj 2026
  • data ostatniej aktualizacji: 19 Maj 2026

Dane kontaktowe

Logo biura Mościcki Nieruchomości

Mościcki Nieruchomości

ul. Melchiora Wańkowicza 5A/lok. U302-796 Warszawa

tel: +48 22 859 18 55

tel: +48 22 859 18 54

Newsletter